W NASZEJ SZKOLE
 
  STRONA STARTOWA
  ROK 2016-2017
  STOŁÓWKA+OBIADY NA WYNOS
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
  ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
  PUNKTOWY SYSTEM OCENIANIA ZACHOWANIA
  PATRON SZKOŁY
  Z Gminnego Ośrodka Kultury
  HYMN SZKOŁY
  PLAN LEKCJI
  WYWIADÓWKI I DYŻURY
  RADY PEDAGOGICZNE
  GODZINY ZAJĘĆ I PRZERW
  SPORT W SZKOLE
  BIBLIOTEKA
  PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
  800-LECIE BIAŁOŚLIWIA
  ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA 2016-2017
  RADA RODZICÓW
  NAUCZYCIELE
  LEGENDA BIAŁOŚLIWSKA
  PRZYDATNE LINKI
  ARCHIWUM 2015 - 2016
  ARCHIWUM 2014-2015
  ARCHIWUM 2013-2014
  ARCHIWUM 2012-2013
  ARCHIWUM 2011-2012
  ARCHIWUM 2010-2011
  ARCHIWUM 2009-2010
  SAMORZĄD
  PROMOCJA ZDROWIA
  GABINET PIELĘGNIARKI
  PEDAGOG-LOGOPEDA
  ŚWIETLICA
  FORUM TWÓRCZYCH NAUCZYCIELI
  Licznik
  GALERIA
ARCHIWUM 2015 - 2016

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
















SPRZĄTANIE ŚWIATA 18-19-20.09.2015 R.



23.09 - ZDROWE ŚNIADANIE W KLASIE III A


29.09 - ZDROWE ŚNIADANIE W KLASIE III B



PRACE -KONKURS NA KOLOROWY RÓŻANIEC


14.10 - ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

Tego dnia odbyły się zajęcia oraz uroczysty apel:













ZBIÓRKA ŻOŁĘDZI I KASZTANÓW

16.10 - PIERWSZA POMOC










PRACE DZIECI - KÓŁKO PLASTYCZNE


21.10 - MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM




28.10 - UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA




KLASY I a i b

30.10 - UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA UCZNIA



















kl. I d

kl. I c

Wyniki konkursu na ,,Najbardziej kolorowy różaniec"
Prace nagrodzone:
Klasy I - III: Olga Bogdańska, Zuzanna Bogdańska, Victoria Konieczna,
Iga Kubacka, Olga Nowak, Nadia Pinkowska, Karol Trotczyński
Klasy IV - VI: Julia Helińska, Kamil Łuszkiewicz, Olivier Łukasik



Wyniki konkursu plastycznego
,,EKOLUDEK"

1. Kornelia Piosik i Zuzanna Rozpłoch
2. Aleksandra Wydor
3. Wiktoria Dziedzic
wyróżnienia: Julia Helińska i Marcelina Kozioł



Wyniki konkursu,,Eko-zabawka"

1. Seweryn Kulka, IV a
2. Jakub Michałek, IV b
3. Maksymilian Czajkowski, VI a i Kamil Dubilewicz, VI b
wyróżnienia:Julia Miedzińska i Kornelia Piosik, IV a, Patrycja Przybylska, IV a, Katarzyna Świtała, IV a, Aleksandra Wydor, IV a



WYNIKI KONKURSU NA HASŁO O BEZPIECZEŃSTWIE 
W DOMU I W SZKOLE

I m. - Nikola Jurek II b i Dawid Adamczewski V b
II m. - Julia Rolbiecka III a
III m. - Wojciech Pinkowski III a


W Powiatowym Konkursie Plastycznym
,,Polska, moja Ojczyzna"

nagrody dla szkoły zdobyły uczennice:
Oliwia Ciepłuch-kl. 5 b oraz Michalina Michałek-kl. 6 a
otrzymały wyróżnienia:
Oliwia Łoś-kl. 5 b i  Anastazja Zadroga-kl. 5 b


WYNIKI KONKURSU ,,ILUSTRACJA DO KSIĄŻKI PRZECZYTANEJ W PAŹDZIERNIKU”

Klasy II - III
1. Zuzanna Boć, Dębówko Nowe
2. Zuzanna Obrzut, III b
3. Julia Gorzuch - II b, Ania Bura - II a, Dobrusia Coblewska - II c

Klasy IV - VI
1. Katarzyna Świtała, IV b
2. Zuzanna Rozpłoch, IV b
3. Nikola Weyer, V b 

WYNIKI KONKURSU ,,NAJCIEKAWSZA  POSTAĆ Z KSIĄŻKI” 
Klasy II - III
1. Wiktoria Góra, II c
2. Jowita Frieske, II c
3. Zuzanna Boć, Dębówko Nowe
wyróżnienia: Katarzyna Bureta
i Mikołaj Dukiewicz, Dębówko Nowe 

Klasy IV - VI
1. Nadia Bogdańska, IV b
2. Nikola Kobylańska, IV b
3. Zuzanna Rozpłoch, IV b


W konkursie czytelniczym o Franklinie
zwyciężyła Wiktoria Góra z kl. II c.

SZKOLNE ANDRZEJKI






Zakończył się KONKURS NA PLAKAT
zorganizowany z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia,
Dziękujemy wszystkim za udział.

Uwaga. Do dnia 5.12.2015 r. trwał konkurs
na ,,List do Mikołaja" - dla klas II i III.


WYCIECZKI









BIBLIOTEKA OTRZYMAŁA NOWE KSIĄŻKI
Z PROGRAMU MINISTERIALNEGO
,,KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ"


SPOTKANIE Z RYCERZAMI




Konkursowe szopki




PO SZKOLE CHODZILI MIKOŁAJE

22.12.2015 r.
  konkurs
,,NAJDŁUŻSZY ŁAŃCUCH ŚWIĄTECZNY"
Kl. I - III
1 a - 160 m - I miejsce
1 b - 145 m - II m.
2 d - 124 m - III m.

Kl. IV - VI
6 b - 486 m - I m.
5 b - 215 m - II m.
4 b - 205 m - III m.
Uczniowie kl. 1 c otrzymali wyróżnienie za zastosowanie ciekawej kolorystyki.
Klasa 5 a użyła bardzo ciekawej techniki i również otrzymała wyróżnienie.

Uczniowie wzięli udział w konkursie na plakat
na Dzień Rzucania Palenia.
Nagrody przyznano w dwóch kategoriach:

w kat. Klas I – III

I m. - Wionczek Martyna-II b i Boć Zuzia Dębówko N.

II m. - Kowalski Adrian-III a i Sebastian Krajewski Dębówko N.

III m. - Piosik Natalia, II d i Piosik Kamila, II d

Oraz: Skirzewski Adam i Wiktoria Jurgiel Dębówko N.

Wyróżnienia:

Błaszczyk Tobiasz – I b, Totoń Agnieszka – I d

w kat. Klas IV - VI

I m. - Weyer Nikola, V b i Miedzińska Julia, IV a

II m. – Helińska Julia, IV a i Świtała Katarzyna, IV a

 

III m. – Łukasik Oliwier, V a

Wyróżnienia:

Piosik Kornelia, IV a

 

Jankiewicz Agata, IV a

 

Przybylska Patrycja, IV a

 

Rozpłoch Zuzia, IV b

 

Łoś Oliwia, V b

Babicz Klaudia, V a

WYNIKI KONKURSU
,,BOŻONARODZENIOWE ANIOŁY"
Nagrodzeni:
Zuzanna Rozpłoch-IV b, Julia Miedzińska-IV a
Zuzanna Szawłowska-VI a, Bartłomiej Kamiński-Va
Kornelia Piosik-IV a, Kinga Kowal-V a
Mateusz Bureta-IV b, Marcin Beim-V b




Ferie zimowe
18.01 - 31.01.2016 r.



5.02 - BALIK NOWOROCZNY




WALENTYNKI SZKOLNE










Pomogliśmy Oldze

Wyniki konkursu recytatorskiego
,,Brzechwa dzieciom"

I miejsce - Iga Kubacka, I d
II - Maja Słomka, I c
III - Jan Bartoszek, II d

wyróżnieni:
Zuzanna Bogdańska-I d, Olga Bogdańska-II a, Karol Trotczyński-II b,Julia Gorzuch-II b, Nikola Jurek-II b, Marcelina Kamińska-III a, Cyprian Kubacki-II c, Martyna Neumann-II c, Adam Nowak-III a, Kamila Piosik-II d, Natalia Piosik-II d, Wiktoria Wiśniewska-II c

Do 15 marca trwał konkurs kulinarny.
Uczniowie w 3-osobowych zespołach mogli zaprojektować mini
książkę kucharską. Organizatorem konkursu była Gazeta Wyborcza.


21.03 - wręczenie nagród uczestnikom konkursu
,,WIELKANOCNE STROJNE JAJO"
Łobżenica 2016
w kat. klas I-III:
Kamila Piosik, Filip Bartoszek, Szymon Częstochowski
w kat. klas IV-VI:
Patrycja Przybylska, Zuzanna Szawłowska,
Franciszek Warda, Jakub Gliniecki




PRZERWA ŚWIĄTECZNA
24 - 29.03.2016 r.
 
W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
,,ZABYTKI POWIATU PILSKIEGO"

III miejsce zajęły:
Kornelia Piosik, kl. IV a
Amelia Jurek, VI b

Wręczenie nagród odbyło się 9.04.2016 r.
w MDK w Pile

5.05 - sprawdzian kompetencji klas VI




8.04 - ogłoszenie konkursu ,,Jan Paweł II"
* Zadaniem uczestników jest wykonanie (dowolną techniką)
plakatu pt. ,,Święty Jan Paweł II Przyjaciel Dzieci".
* Format prac to A3.
* Prace będą oceniane w dwóch kategoriach:
I-III i IV-VI.
* Termin oddawania prac - do piątku 22.04.2016 r.

14.04 - wystawa prac konkursu
,,Jak wyobrażam sobie Chrzest księcia Mieszka I"



Wyniki konkursu:
I miejsce - Anastazja Zadroga, 5 b
II m. - Julia Miedzińska, 4 a
III m. - Katarzyna Świtała, 4 a
rozdanie nagród 20.05.2016 r.

V KONKURS PIOSENKI SZKOLNEJ
Zapraszamy do udziału.
* piosenki będą oceniane w dwóch kategoriach (kl. 1-3 i 4-6),
* mogą brać udział soliści i zespoły,
* z każdj klasy maksymalnie 3 solistów i 1 zespół,
* należy przygotować 1 piosenkę z repertuaru szkolnego,
* przynosimy podkład muzyczny do utworu na płycie CD lub USB,
* zgłoszenia przyjmuje P. M. Częstochowska do dnia 28.04. 2016 r.


XVIII Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, Wysoka 2016

17 kwietnia uczennice nasej szkoły uczestniczyły w konkursie piosenki. Julia Miedzińska z kl. IV a śpiewała piosenkę pt. ,,Żyj do przodu", Natalia Kulka ,,Piosenka na zły czas".
6 uczennic wystąpiły pod nazwą zespołu ,,Czwartaki": Julia Helińska, Julia Miedzińska, Kornelia Piosik, Patrycja Przybylska, Kasia Świtała, Iza Włodarek.

W kategorii zespołów klas IV - VI nasze
,,Czwartaki" zajęły II miejsce.





W studio nagrań

Ten zespół nagra swoją profesjonalną płytę.

22.04 - Dzień Ziemi



Wyniki konkursu na ,,Eko-drzewo"
Prace zostały wykonane bardzo pomysłowo, z wielu rodzajów odpadów.
Były bardzo pracochłonne.
Nagrody otrzymają: Olivier Łukasik, Julia Miedzińska,
Patrycja Przybylska, Katarzyna Świtała, Julia Helińska.
                                                           Gratulujemy!

Wyniki Międzyklasowego Konkursu
na makietę Eko - parku


1 - klasa V b
2 - klasa V a
3 - VI a i VI b


Wyniki konkursu
,,Święty Jan Paweł II Przyjaciel Dzieci"

w kategorii klas I - III:
I miejsce - Nadia Pinkowska
II - Mikołaj Krauze
III - Maja Łukasik i Kamila Piosik
wyróżnienie - Jakub Kubacki i Natalia Piosik
w kategorii klas IV - VI:
I miejsce - Kornelia Piosik
II - Patrycja Przybylska
III - Katarzyna Świtała
wyróżnienie - Julia Miedzińska


Wyniki konkursu wiedzy o patronie szkoły Wiktorze Kaji:
I miejsce - Weronika Zawadzka, 6 b
II m. - Oliwia Ciepłuch, 5 b
III m. - Mikołaj Okoński, 6 a
rozdanie nagród 20.05.2016 r.

28.04 - konkurs plastyczny
,,Moja szkoła"

- w konkursie mogą wziąć udzaił uczniowie klas I - VI,
- należy przygotować plakat z okazji święta szkoły,
- format pracy - A 3 (prace w mniejszym formacie nie będą oceniane),
- każda praca powinna być czytelnie podpisana na odwrocie i zawierać imię i nazwisko autora, klasę oraz tytuł pracy,
- prace powinny być wykonane estetycznie, dowolną płaską techniką (np.: rysunek, malarstwo, grafika, collage).
Organizator konkursu - Ewa Pawlak.
  Prace należało oddać do dnia 10.05.2016 r.

5-6. 05 - V Konkurs Piosenki Szkolnej
W konkursie wzięło 26 solistów i 12 zespołów. Dzieci
przygotowały ciekawy i zróżnicowany repertuar.
Jury w składzie: Ewa Rutkowska, Magdalena Mielnik
i Małgorzata Częstochowska w każdej kategorii przyznało
następujące miejsca.
Klasy I - III
1 - Julia Konwinska, Kamila Piosik
2 - Michalina Gieroś, zespół: Florian i Janek
3 - Zosia Strojek, zespół: Cyprian, Korneliusz i Olga,
zespół: Igor, Błażej, Aleks, Hubert
wyróżnienie - zespół Maja i Karolinka
Klasy IV - VI
1- Julia Miedzińska, Magda Golińska
2 - Weronika Zawadzka, zespół: Bartek, Kuba,Eryk
3 - Iza Włodarek
wyróżnienie - Kasia Świtała


10.05 - W konkursie ,,Leśna Rodzina"
udział wzięło 12 uczniów.
Do etapu Ogólnopolskiego przeszła praca
Natalii Piosik, uczennicy klasy II d

WYNIKI KONKURSU MITOLOGICZNEGO KLAS 5
I miejsce - Bartłomiej Kamiński
II - Sylwia Lorek
III - Martyna Mikołajczak
IV - Dawid Szott

                                 Gratulujemy!

W Rejonowym Konkursie
,,Łowiectwo w oczach dziecka" wyróżnienie zdobyła
Kornelia Piosik z kl. IV a


 11.05.2016 r. - KONKURS SUDOKU



12.05 -
Wyniki Powiatowego Etapu Ogólnopolskiego
Konkursu Plastycznego
,,W trosce o nasze bezpieczeństwo"

Wyróżnienia otrzymali:
Matylda Wotzka, V a
Bartłomiej Kamiński, V a

17.05 - Test matematyczny klas III

Wyniki konkursu ortograficznego kl. II
1 - Kamil Zalewski, II d
2 - KLaudia Lorek, II c
3 - Jowita Frieske, II c


Wyniki konkursu ,,Moja szkoła"
Klasy I-III
1. Sebastian Krajewski
2. Oliwier Werner
3. Mikołaj Dukiewicz
Klasy IV-VI
1. Patrycja Przybylska
2. Katarzyna Świtała
3. Bartek Kryza


DNIA 20.05.2016 R.
OBCHODZILIŚMY DZIEŃ PATRONA

Uroczystości rozpoczęły się o godz. 900 - mszą w kościele N.S.P.J. w Białośliwiu.
  Część oficjalna również odbyła się w budynku kościoła. O godz. 1030 wszyscy przeszli do szkoły, w której odbyły się, pod czujnym okiem nauczycieli, bardzo ciekawe, pomysłowe, zdrowe, smaczne i barwne  ,,Szkolne warsztaty dla uczniów".
Prace uczniów można było oglądać już od godz. 1230.
Z okazji Dnia Patrona odbędzie się także (w innym terminie)
V Bieg Sztafetowy im. Wiktora Kaji.





























































Laureaci naszej szkoły
Międzynarodowego Konkursu Matematycznego
Kangur 2016
Znalezione obrazy dla zapytania Kangur 2016
Kornelia Piosik, IV a - wynik bardzo dobry
Patrycja Przybylska, IV a - wyróżnienie
Bartłomiej Kamiński, V a - wyróżnienie


XIX KONCERT PIEŚNI MARYJNYCH I RELIGIJNYCH
22 maja 2016 r. w kościele parafialnym odbył się koncert,
w którym naszą szkołę reprezentowali:
chórek szkolny oraz solistka Natalia Kulka.

W kategorii klas IV - VI Natalia Kulka zdobyła II miejsce. Gratulacje!



RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY

Z okazji 800-lecia Białośliwia ogłosiliśmy konkurs na
najbardziej oryginalną ilustrację do białośliwskiej
legendy ,,Zaklęta w kamień".
(konkurs trwał do dnia 6.06.2016 r)
Znalezione obrazy dla zapytania zaklęta w kamień

źródło: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images


                     Legenda-tutaj                    
 

Komunikat!
Od dnia 31.05.2016 r. zostaje zniesiony obowiązek
noszenia mundurków szkolnych!


30.05 - Julia Miedzińska zdobyła wyróżnienie
w Ogólnopolskim Konkursie
,,Mój wymarzony dom dla lalek".
                               Gratulujemy!

Dnia 17.06.2016 r.uczniowie naszej szkoły brali udział
w VIII Międzydekanalnym Konkursie Piosenki Religijnej
w Olszewce. Chór wykonał pieśń ,,Duszo ma, Pana chwal"
i po raz kolejny zajął I miejsce.
W kategorii solistów Natalia Kulka z piosenką
,,Mario, czy ty wiesz" otrzymała wyróżnienie.
                                      Gratulujemy!







Kolejna Edycja szkolnego ,,Mam Talent"
Dnia 20.06.2016 r. uczniowie mieli okazję
na zaprezentowanie swoich talentów.

Kolejne miejsca zajęli:
I - zespół ,,Mafia", czyli Eryk, Bartek i Kuba
II - Martyna Gabrych - taniec
III - Martyna Mikołajczak i Marysia Krauze - taniec
IV- Iga Kubacka - recytacja













ZAKOŃCZYŁA SIĘ KOLEJNA
FLUORYZACJA W SZKOLE
Fluoryzacja zębów to zabieg profilaktyczny, decydujący o remineralizacji szkliwa poprzez naniesienie lakieru z fluorem na powierzchnię zęba. Dzięki temu, zostaje ono wzmocnione, proces próchnicowy na wstępnym etapie „plamy próchnicowej” może zostać nawet odwrócony, a przez to zęby stają się bardziej odporne na próchnicę.


Wyniki rodzinnego konkursu
,,Zaklęta w kamień"
I miejsce:
Nadia Pinkowska
Wojciech Wesołowski z mamą

II miejsce:
Katarzyna Świtała
Nadia Daniszewska z mamą

III miejsce:
Julia Miedzińska
Maja Rummel z mamą, sistrą i kuzynem

Wyróżnienia:
Patrycja Przybylska
Klaudia Babicz

Nagroda specjalna:
Zuzanna Rozpłoch


Wyniki konkursu plastycznego
,,Moje ulubione miejsce w Białośliwiu"

I - Katarzyna Wyrobek, VI a
II - Martyna Mikołajczak, V a
III - Kinga Suska, V a
wyróżnienia:
Martyna Zawadzka, VI a
Wiktoria Czyż, V b
Nikola Weyer, V b
Katarzyna Świtała, IV a
Amelia Jurek, VI
(Prace były zaprezentowane 11 i 12.06 2016 r. w spichlerzu ,,Wacek") 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU
KLASY SZÓSTE





























 
 
   
Przycisk Facebook "Lubię to"  
   
Reklama  
   
Owiedziło nas: 24496 odwiedzający<<
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=