W NASZEJ SZKOLE
 
  STRONA STARTOWA
  ROK 2017-2018
  PRZYWOZY I ODWOZY UCZNIÓW
  PLAN LEKCJI
  GODZINY ZAJĘĆ I PRZERW
  ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
  WYWIADÓWKI I DYŻURY
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
  RADY PEDAGOGICZNE
  PATRON SZKOŁY
  HYMN SZKOŁY
  PUNKTOWY SYSTEM OCENIANIA ZACHOWANIA
  KLASY - WYCHOWAWCY
  GABINET PEDAGOGA-LOGOPEDY
  GABINET PSYCHOLOGA
  GABINET PIELĘGNIARKI
  ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA 2017-2018
  PRZETARG NA DOSTAWĘ ART. SPOŻ. DO STOŁÓWKI SZKOLNEJ
  PRZETARG-INFORMACJE Z OTWARCIA OFERT
  PRZETARG-OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU
  ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZYCH OFERT
  STOŁÓWKA
  SPORT W SZKOLE
  ŚWIETLICA
  BIBLIOTEKA
  RADA RODZICÓW
  LEGENDA BIAŁOŚLIWSKA
  PRZYDATNE LINKI
  UBEZPIECZENIA NA ROK 2017-2018
  ZAPYTANIE OFERTOWE
  Z GMINNEGO OŚRODKA KULTURY
  800-LECIE BIAŁOŚLIWIA
  ARCHIWUM 2016-2017
  ARCHIWUM 2015-2016
  ARCHIWUM 2014-2015
  ARCHIWUM 2013-2014
  ARCHIWUM 2012-2013
  ARCHIWUM 2011-2012
  ARCHIWUM 2010-2011
  ARCHIWUM 2009-2010
  SAMORZĄD
  PROMOCJA ZDROWIA
  Licznik
  GALERIA
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

* Treningi judo - w każdy wtorek i czwartek
o godz. 17.00 (mała sala).

Zajęcia karate - w poniedziałki i czwartki
o godz. 15.30.


ZAJĘCIA

SALA

PROWADZĄCY

DZIEŃ

GODZ.

Czwartki lekkoatletyczne w Pile
Edycja jesienna
i wiosenna

 

 

Bachmatiuk Magdalena

 

Czwartek

 

 

14.45-17.45

Kółko matematyczne

119

Boć-Sosnowska Zofia

Czwartek

14.30-15.15

Kółko turystyczne,
wycieczki rowerowe

 

 

Bogdańska Hanna

 

Sobota

w ustalonych godzinach

Kółko regionalno-turystyczne

 

 

Coblewski Piotr

Czajkowska Beata

Piątek/  sobota

w ustalonych godzinach

Zajęcia dodatkowe       
z historii

 

7 G

Coblewski Wojciech

 Czwartek

 13.30–15.15

 Zespół instrumentalny

 3 G

Częstochowska Małgorzata

Ostatni wtorek miesiąca

 14.30-15.15

Zajęcia dodatkowe
z języka polskiego dla klasy IV e

 

5 G

 

Dominiak Hanna

 

Środa

Czwartek

 

12.55-13.40

9.50-10.35

,,Powtórzmy przed egzaminem”-
dla III G

 

5 G

 

Dominiak Hanna

 

Piątek

 

7.30-8.00

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

 

7 G

 

Grzonkowska-Kopera Marta

 

 

Piątek

 

8.00-8.45

Zajęcia dodatkowe dla klasy IV c

 

7 G


Grzonkowska-Kopera Marta

 Czwartek

Piątek

 11.50-12.35

10.45-11.30

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego -kl. III G

 

 

3 G

 

 

Heimann Justyna

 

 

Wtorek

 

 

14.30-15.15

Kółko matematyczne
dla kl. IV

 119

 Heimann Justyna

Środa
(co drugi tydzień)

 13.45-14.30

Zajęcia dodatkowe dla kl. IV

 110

 Heimann Justyna

 Czwartek

13.45-14.30

Zajęcia dodatkowe

 12

Iwanowicz Arleta

Wtorek

11.40-12.25

Zajęcia dodatkowe

 12

Iwanowicz Arleta

Piątek

11.30-12.30

Kółko komputerowe
(programowanie)

 

201

 

Kocunik Anita

 

Poniedziałek

 13.45-15.00

Zajęcia dodatkowe

 

Koczorowska Monika

Środa

11.35-12.20

 Kółko papiernicze

 2 G

 Konieczna Aleksandra

Środa
(co drugi tydzień)

 14.30-15.15

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego
z języka angielskiego

 

2 G

 

Konieczna Aleksandra

 

Czwartek

 

14.30

Zajęcia dodatkowe
z chemii i fizyki dla klas VII i II G

 

4 G

 

Krauze Aleksandra

 

Środa

 

14.35-15.20

Zajęcia przygotowujące do egzaminów z chemii i fizyki – kl. III G

 

 

4 G

 

Krauze Aleksandra

 

 

Poniedziałek

 

 

14.35-15.20

 Kółko chemiczne

 

4 G

Krauze Aleksandra

2 razy

w miesiącu

 

 

Zajęcia dodatkowe
z języka polskiego dla klasy IV d

 

6 G

 

Kromulska Justyna

 

Wtorek

 

12.35-13.10

Kółko matematyczne

119

Miedzińska Gabriela

Środa

7.15-8.00

Zajęcia dodatkowe
z matematyki

 

119

Miedzińska Gabriela

 

Czwartek

 

13.45-14.30

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego
z języka niemieckiego

 

 

 

 

 

Murzyn Edyta

 

Wtorek

 

Piątek

 

14.30-15.15

 14.30-15.15

Zajęcia dodatkowe
z języka polskiego

 

05

 

Pawlak Ewa

 

Poniedziałek

 

13.45-14.30

Zajęcia dodatkowe

 

Płaczek Arleta

Poniedziałek

12.40-13.25

Zajęcia dodatkowe

 

Posert Julita

Wtorek

11.50-12.35

Zajęcia dodatkowe

10

Ptaszyńska Daria

Wtorek

11.40-12.25

 

Schola

 


Ramusiewicz Karol

Środa

Niedziela

13.50-14.30

11.30-12.30

 Ognisko misyjne

 

 Ramusiewicz Karol

II piątek
miesiąca

 13.50-14.20

Zajęcia dodatkowe

 

Rosa Mariola

Wtorek

11.50-12.35

Kółko matematyczne

 

 

Rosa Mariola

Środa

Piątek

7.30-7.55

7.30-7.50

Kółko warcabowe

 

102

 

Rutkowska Ewa

 

Wtorek

 

13.30-14.30

Kółko regionalno-turystyczne

 

-

 

Rutkowska Ewa

 

Sobota

w ustalonych godz.

Kółko plastyczne

112

Rzonska Malwina

Wtorek

13.45-15.15

Kółko plastyczne

112

Rzonska Malwina

Czwartek

13.45-15.15

Koło Przyjaciół Biblioteki

 

202

Słodowicz Romualda

Ziarnik Ewa

 

Poniedziałek

 

13.45-14.30

Koło Przyjaciół Biblioteki

 

202

Słodowicz Romualda

 

Czwartek

 13.45-14.30

 Zajęcia dodatkowe

 

12

Sobczak Katarzyna

Wtorek

11.40-12.25

 Zajęcia dodatkowe

z języka angielskiego

 

9 G

 

Szulc Angelika

Poniedziałek

(w miarę potrzeb)

 

15.00-16.00

Zajęcia przygotowujące

do egzaminu gimnazjalnego

z języka angielskiego

 

 

105

 

 

Szulc Angelika

 

 

Czwartek

 

 

15.00-16.00

Koło miłośników gier planszowych, karcianych i innych towarzyskich

 

 

9 G

 

 

Szulc Angelika

 

Środa

 (co dwa tygodnie)

 

 

15.00–16.00

Zajęcia dodatkowe

z biologii przygotowujące

do egzaminu gimnazjalnego

 

 

9 G

 

 

Szulc Agnieszka

 

Wtorek

 

Piątek
(co dwa tygodnie)

 

14.30-15.15

 

14.30-15.15

Zajęcia dodatkowe

z przyrody

 

210

 

Świtała Dorota

 

Środa

 

13.45-14.30

 

Kółko czytelnicze

 

Tusińska Ewelina

Konieczna Aleksandra

Środa

(co dwa tygodnie)

 

14.30-15.15

Zajęcia dodatkowe

z geografii

 

1 G

 

Winkler Hanna

 

Piątek

 

14.30-15.15

Kółko geograficzne

9 G

Winkler Hanna

Czwartek

14.30-15.15

Zajęcia dodatkowe

z języka polskiego

 

111

Mickiewicz Lucyna

 

Poniedziałek

 

7.20-7.55

Zajęcia dodatkowe
z matematyki dla klas IV i VI

 

1 G

 

Załachowski Marcin

 

Czwartek

 

13.45-14.30

Zajęcia dodatkowe
z matematyki dla klas

II i III G

 

8 G

 

Załachowski Marcin

 

Wtorek

 

14.30-15.15

Zajęcia edukacyjno-kulturalne

 

6 G

Ziarnik Ewa

Kromulska Justyna

 

Środa

 

14.30-15.15

 

 

 
   
Przycisk Facebook "Lubię to"  
   
Reklama  
   
Owiedziło nas: 36052 odwiedzający<<
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=