W NASZEJ SZKOLE
 
  STRONA STARTOWA
  ROK 2017-2018
  PATRON SZKOŁY
  HYMN SZKOŁY
  SPORT W SZKOLE
  LEGENDA BIAŁOŚLIWSKA
  PRZYDATNE LINKI
  ARCHIWUM 2016-2017
  ARCHIWUM 2015-2016
  ARCHIWUM 2014-2015
  ARCHIWUM 2013-2014
  ARCHIWUM 2012-2013
  ARCHIWUM 2011-2012
  ARCHIWUM 2010-2011
  Licznik
  GALERIA
SPORT W SZKOLE


ROK SZKOLNY 2016/2017


MISTRZOSTWA  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, GIMNAZJÓW  I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
XVIII Powiatowa Olimpiada Dz. i Mł.
 Powiatu Pilskiego

Komunikat  końcowy

Organizatorzy imprezy: Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy w Pile

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pile

Wyniki sportowe:

Sztafety Szkół Podstawowych : dziewczęta 8 x ok. 800 metrów:

1.      SP 7 Piła – awans do Mistrzostw Województwa – 50 pkt.

2.      ZS Nr 2 Piła – awans do Mistrzostw Województwa – 45 pkt.

3.      SP 4 Piła – 40 pkt.

4.      SP Białośliwie – 38 pkt.

5.      SP 12 Piła – 36 pkt.

6.      SP Wysoka – 34 pkt.

7.      SP 1 Piła – 32 pkt.

8.      SP 2 Piła – 30 pkt.

9.      ZS 1 Piła 29 pkt.

10.   SP 5 Piła – 28 pkt.

11.   ZS Stara Łubianka – 26 pkt.

12.   SP Łobżenica – 25 pkt.

13.   ZS 3 Piła – 24 pkt.

DNF - SP Ujście



ROK SZKOLNY 2015/2016
Nasze osiągnięcia



za zajęcie II miejsca w IV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Salezjanów




2012/2013

25.05 - Zajęcie I miejsca w VI Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt
na Festiwalu Piłki Siatkowej w Osieku.


25.05 - II m w VI Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców.

Zajęcie IV m. w Finale Powiatowym Piłki Nożnej Chłopców w Pile
,,Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".


Zajęcie II m. w Finale Powiatowym Piłki Nożnej Dziewcząt w Pile
,,Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".


III m. w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej.

Byliśmy na meczu w Poznaniu.
...............
Na 18 Finał WOŚP
odbył się Szkolny Turniej
Unihokeja
7 i 8 I 2010 r.
Udział wzięło 13 drużyn.



Wszystkie mecze były bardzo zacięte.Grano z pełnym poświęceniem,
a do walki stanęły następujące drużyny: 
Nieustraszone Rzęsy, Kurczaki, Kosiarze, Tygrysy,
Czerwone Diabły, Wilkołaki, Smerfy, Dream Team


Wilkołaki-III miejsce

  Smerfy - II miejsce

Czerwone Diabły - I miejsce





Turniej siatkówki





Punktobranie 2008 r.

 


......................................

MAJOWE KONKURENCJE SPORTOWE-2007 R.




.........................................
2003-2010
NASZE SUKCESY
DZIAŁALNOŚĆ UCZNIOWSKIEGO KLUBU SPORTOWEGO
„ISKRA" PRZY SZKOLE 
PODSTAWOWEJ IM. WIKTORA KAJI W BIAŁOŚLIWIU

LATA 2003 - 2010
 
1. Data rozpoczęcia działalności: 8.07.2003r.
2. Zarząd klubu:
pan Piotr Kadecki – prezes
pani Żanetta Rożek – sekretarz
pan Wiesław Zych – członek zarządu
pan Wojciech Kubiński – członek zarządu
pani Arleta Iwanowicz – członek zarządu
3. Ilość członków klubu: 154
4. Zakres prowadzonej działalności:
a) Prowadzimy pozalekcyjne zajęcia sportowe dla dzieci:
- piłka nożna dla chłopców VI i V               2 godziny lekcyjne tyg.
- piłka nożna dla chłopców IV  2 godziny
- piłka nożna dla dziewcząt    1 godziny
 
- unihokej dla dziewcząt       1 godzina
- piłka siatkowa dla dziewcząt  2 godziny
- piłka siatkowa dla chłopców   2 godziny
- tenis stołowy dla dziewcząt i chłopców  1 godzina
- nauka pływania dla klas III 2 godzina
b) Uczestniczymy w imprezach sportowych powiatowych, organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy:
- sztafety 8x50 metrów,
- sztafetowe biegi przełajowe,
- indywidualne biegi przełajowe,
- indywidualne mistrzostwa w szachach,
- drużynowe mistrzostwa w szachach,
- indywidualne mistrzostwa w warcabach,
- mistrzostwa w czwórboju la,
- drużynowe mistrzostwa w tenisie stołowym,
- mistrzostwa w siatkówce,
- mistrzostwa w unihokeju,
- mistrzostwa w piłce nożnej chłopców,
- mistrzostwa w halowej piłce nożnej,
- mistrzostwa w piłce nożnej dziewcząt.
Uczestniczymy również w imprezach sportowych organizowanych przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Pile,
Regionalny Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców.
c) Organizujemy imprezy sportowe:
- turniej piłki nożnej na „Orliku 2012”,
- turniej piłki siatkowej,
- turniej warcabowy,
- turniej szachowy,
- mistrzostwa szkoły w piłkę nożną,
- mistrzostwa szkoły w piłkę siatkową,
- turniej tenisa stołowego,
- bieg na orientację - „punktobranie”,
- zawody sprawnościowe „małpi gaj”,
- zawody biegowe
- mikołajkowy turniej w piłkę siatkową nauczyciele – uczniowie,
- turniej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w unihokeja,
- mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym,
- mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt.
Na niektóre z tych imprez otrzymujemy dotację w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu wśród mieszkańców gminy Białośliwie.
5. Osiągnięcia sportowe:
2007 ROK
   ZDOBYCIE I MIEJSCA (NIKOLETTY ROSOŁOWSKIEJ) I ZDOBYCIE I MIEJSCA (KRZYSZTOFA KANI) W X BIEGU PRZEŁAJOWYM IM. KMDR. B. ROMANOWSKIEGO W MIASTECZKU KRAJEŃSKIM,
- ZDOBYCIE I MIEJSCA W HALOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ
W WYRZYSKU,
- ZDOBYCIE II MIEJSCA (MATEUSZA NIJAKA) W MISTRZOSTWACH POWIATU PILSKIEGO W WARCABACH KLASYCZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH,
- ZDOBYCIE IV MIEJSCA W MISTRZOSTWACH POWIATU PILSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT,   
- ZDOBYCIE V MIEJSCA W MISTRZOSTWACH POWIATU PILSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW,  
- ZDOBYCIE V MIEJSCA W MISTRZOSTWACH POWIATU PILSKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT, 
- ZDOBYCIE III MIEJSCA W MISTRZOSTWACH POWIATU PILSKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW, - ZDOBYCIE V MIEJSCA W MIKOŁAJKOWYM TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ W KRAJENCE, - ZDOBYCIE IV MIEJSCA W MISTRZOSTWACH POWIATU PILSKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ, 
- ZDOBYCIE XI MIEJSC MEDALOWYCH W BIEGU „BOHATERÓW KRAJNY” W NIEŻYCHOWIE ( W KATEGORJI KLAS IV - SZYCKO
SEBASTIAN II MIEJSCE, KANIA KRZYSZTOF I MIEJSCE, MATUSZEWSKI MICHAŁ III MIEJSCE, STROJEK ALEKSANDRA II MIEJSCE, NIEMCZYŃSKA KLAUDIA I MIEJSCE. W KATEGRJI KLAS VI – ROSOŁOWSKA NIKOLETTA I MIEJSCE, KLISZ MAŁGORZATA II MIEJSCE, KULIŃSKA MIRELA III MIEJSCE, ALWIN MATEUSZ I MIEJSCE, OSOŚ KAMIL II MIEJSCE, BEMBNISTA TOMASZ III MIEJSCE)
- ZDOBYCIE I MIEJSCA W REGIONALNYM TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ TKKF W KATEGORII DZIEWCZĄT KLAS IV, 
- ZDOBYCIE II MIEJSCA W REGIONALNYM TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ TKKF W KATEGORII CHŁOPCÓW KLAS IV, 
- ZDOBYCIE II MIEJSCA W SKOKU WZWYŻ ( OSOŚ KAMIL ORAZ KOWNACKA ANGELIKA ) NA GRAND PRIX CZWARTKÓW LA        
2008 ROK
- ZDOBYCIE I MIEJSCA W REGIONALNYM TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ TKKF DZIEWCZĄT W KATEGORII KLAS V,
- ZDOBYCIE II MIEJSCA W REGIONALNYM TURNIEJU MINI PIŁKI
NOŻNEJ TKKF CHŁOPCÓW W KATEGORII KLAS VI,
- ZDOBYCIE I MIEJSCA W REGIONALNYM TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ TKKF DZIEWCZĄT W KATEGORII KLAS IV,
- ZDOBYLIŚMY II MIEJSCE W IX OLIMPIADZIE DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU PILSKIEGO W KATEGORII GIMNAZJA I SZKOŁY PODSTAWOWE,
- ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE JAKO GMINA W IX OLIMPIADZIE DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU PILSKIEGO W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE, GIMNAZJA I SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE,
- ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE W BIEGU PRZEŁAJOWYM SZKÓŁ WIEJSKICH POWIATU PILSKIEGO W ŚMIŁOWIE,
 2009 ROK
- ZDOBYCIE I MIEJSCA W REGIONALNYM TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ TKKF DZIEWCZĄT W KATEGORII KLAS VI,
- ZDOBYCIE II MIEJSCA W REGIONALNYM TURNIEJU MINI PIŁKI
NOŻNEJ TKKF CHŁOPCÓW W KATEGORII KLAS V,
- ZDOBYCIE I MIEJSCA W REGIONALNYM TURNIEJU MINI PIŁKI NOŻNEJ TKKF DZIEWCZĄT W KATEGORII KLAS V,
- ZDOBYLIŚMY III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT,
 
- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT,
- III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W SZACHACH DRUŻYNOWYCH ,
- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT ,
- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH REJONU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT (SATURSKA KAROLINA, STROJEK ALEKSANDRA),
- IX MIEJSCE W MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT ,
- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT (SATURSKA KAROLINA),
- II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT (STROJEK ALEKSANDRA),
2010 ROK
- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT (SATURSKA KAROLINA),
- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT 2010 (SATURSKA KAROLINA, SATURSKA ALEKSANDRA),
- II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT (SATURSKA KAROLINA, SATURSKA ALEKSANDRA),
- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W WARCABACH KLASYCZNYCH (NIJAK MATEUSZ),
- III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W WARCABACH KLASYCZNYCH (ROMMEL PRZEMYSŁAW),
- II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW (STALKA JAKUB, MATLAK SEBASTIAN, KANIA ARKADIUSZ, JANKOWSKI ŁUKASZ, JURGIEL SZYMON, ROMMEL PRZEMYSŁAW, MICHALSKI ARTUR, NIJAK MATEUSZ, MICHAŁEK HUBERT),
- III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ORLIK CUP 2012,
- III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT,
- IV MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT,
- III MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W WYSOKIEJ,
- II MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW W OSIEKU,
- I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT,
- III MIEJSCE W TURNIEJU WIEDZY PREWENCYJNEJ.
- III MIEJSCE W MINI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ TKKF W KATEGORIICHŁOPCÓW KLAS VI,
- III MIEJSCE W MINI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ TKKF W KATEGORII CHŁOPCÓW KLAS V,
- II MIEJSCE W MINI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ TKKF W KATEGORII CHŁOPCÓW KLAS IV,
- II MIEJSCE W MINI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ TKKF W KATEGORII DZIEWCZĄT KLAS V,
- II MIEJSCE W MINI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ TKKF W KATEGORII DZIEWCZĄT KLAS VI.
         SUKCESEM NA PEWNO JEST IV MIEJSCE W IX POWIATOWEJ OLIMPIADZIE POWIATU PILSKIEGO NA 29 SZKÓŁ STARTUJĄCYCH I ZAJĘCIE III MIEJSCA JAKO GMINA
W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.
MOŻEMY TAKŻE POCHWALIĆ SIĘ ZDOBYCIEM DWA RAZY
Z RZĘDU I MIEJSCA W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁKĘ NOŻNĄ DZIEWCZĄT CZY TEŻ ZDOBYCIE TRZY RAZY I MIEJSCA W TURNIEJU WIEDZY PREWENCYJNEJ I RAZ III. 
Oprócz sukcesów sportowych cieszymy się z bardzo licznej frekwencji na zajęciach pozalekcyjnych. Prowadzimy zajęcia z różnych dyscyplin sportowych więc każde dziecko może wybrać coś dla siebie.
Prowadzimy także naukę pływania dla dzieci z klas III na basenie w Wyrzysku
ponieważ chcielibyśmy, aby każde dziecko wychodzące ze szkoły podstawowej potrafiło pływać dwoma stylami. Prowadziliśmy doskonalenie pływania dla dzieci z klas IV z którego bezpłatnie mogły korzystać dzieci dzięki dofinansowaniu przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W szkole prowadzona jest również gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna dla dzieci z wadami postawy z klas I-III oraz IV-VI. Więc nie tylko sukcesy sportowe cieszą, ale to że dzieci chętnie garną się do wysiłku fizycznego, o który dbają dwaj panowie K, nauczyciele wychowania fizycznego pan mgr Piotr Kadecki i pan mgr Wojciech Kubiński.
Nad sportem w szkole czuwa przede wszystkim pan dyrektor mgr Wiesław Zych, dzięki któremu możemy uczęszczać w tak licznych imprezach sportowych.
           Zawsze pamiętajmy że: „Ruch jest w stanie zastąpić każdy lek, ale wszystkie leki razem wzięte nie zastąpią ruchu” dr Wojciech Oczko
 
mgr Piotr Kadeck

2009/2010
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Warcabach 
Klasycznych 2009/2010

ETAP SZKOLNY

......................



Dnia 3 marca 2009 r. w naszej 
szkole odbyły się 
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego
Szkół Podstawowych
 w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
Udział wzięło 15 dziewcząt i 16 chłopców. 
   Byli to zawodnicy z Piły, Łobżenicy, Skrzatusza, Czajcza, Wysokiej, Wyrzyska, Dziembowa, Mościsk i Białośliwia.

   Najlepszymi zawodnikami wśród chłopców byli:

 Witczak Marek SP Wyrzysk I miejsce
 Hibner Mateusz SP Skrzatusz II miejsce
 Ławysz Patryk SP Skrzatusz III miejsce
  Wśród dziewcząt:
 Spławska Karolina SP Białośliwie I miejsce
 Strojek Aleksandra SP Białośliwie II miejsce
 Stenzel Kinga SP Wysoka III miejsce









W DNIACH OD 7 DO 9 PAŹDZIERNIKA 2009 R.
ODBYŁ SIĘ TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
O PUCHAR WÓJTA GMINY


sędzia główny - Przemysław Pinkowski

pierwszy mecz
Wilkołaki - Białośliwskie Diabełki
5 : 2



drugi mecz
UKS Iskra - Dragon Five
14 : 0  


trzeci mecz 
Tutti Frutti Kabanosy - Wilkołaki 
1 : 6


czwarty mecz
Dragon Five - Białośliwskie Diabełki
1:1



II dzień rozgrywek
UKS Iskra - Wilkołaki
8 : 0

Tutti Frutti Kabanosy - Dragon Five
3 : 0

UKS Iskra - Białośliwskie Diabełki
7 : 0

Białośliwskie Diabełki - Tutti Frutti Kabanosy
0 : 6 


III dzień - finał turnieju
Dragon Five - Wilkołaki
0 : 7


UKS Iskra - Tutti Frutti Kabanosy

Uczestnikom turnieju wręczyli medale:
Pani wicewójt Katarzyna Graszek, Pan Eugeniusz Piosik
oraz Pan Przemysław Pinkowski


I MIEJSCE - UKS ISKRA


II MIEJSCE - WILKOŁAKI


III MIEJSCE - TUTTI FRUTTI KABANOSY

IV MIEJSCE - BIAŁOŚLIWSKIE  DIABEŁKI








My na Stelli




Piłka nożna w szkole
II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU PILSKIEGO 
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

 
Mistrzostwa Klas III w Halowej Piłce Nożnej Chłopców


XV REGIONALNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TKKF
 I MIEJSCE KLAS IV DZIEWCZĄT
  SKŁAD:
 1. Dziedzic Nikola
 2. Janużyk Zuzanna
 3. Król Natalia
 4. Sikora karolina
 5. Lewicz Sandra
 6. Cerajewska Paulina

I MIEJSCE KLAS V DZIEWCZĄT
  SKŁAD:
 1. Strojek Aleksandra
 2. Białas Aleksandra
 3. Heimann Jowita
 4. Bagrowska Katarzyna
 5. Szczepańska Katarzyna
 6. Jaster Pamela
 7. Niemczyńska Klaudia
 8. Przybylska Katarzyna




 II MIEJSCE KLAS VI CHŁOPCÓW
  SKŁAD:
 1. Skarupa Wojciech
 2. Olszewski Maciej
 3. Dziedzic Alan
 4. Kajetowski Jacek
 5. Małka Marcin

 II MIEJSCE 
              w  
Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Nożnej


Czerwiec 2008

Dnia 16 X 2008 r. mija 29 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża. Dlatego Ministerstwo Sportu i Turystyki uruchomiło, pod nazwą ,,Karol" całoroczny konkurs upowszechniający kulturę fizyczną i sport w środowisku wiejskim.
Organizatorem było Pilskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.
 3 czerwca 2008 roku w szkole było bardzo sportowo! 
Naszymi gośćmi byli koledzy z Nieżychowa.
Wszyscy walczyli bardzo dzielnie !  
  

TAKI BYŁ PROGRAM DNIA:
10.00 - APEL I ROZDANIE NAGRÓD 
ZA WCZEŚNIEJSZE KONKURSY
11.00- ROZPOCZĘCIE
11.10-11.50 - UNIHOKEJ
12.00-12.15 - BIEG NA ORIENTACJĘ
12.20-12.40 - PRZECIĄGANIE LINY
12.45-13.15 - WYŚCIGI RZĘDÓW
13.20-13.30 - POKAZ TAŃCA
13.40 - ZAKOŃCZENIE
W TYM SAMYM CZASIE:
11.10 - SKOKI PRZEZ SKAKANKĘ ( sala 016 )
- ODBICIA PIŁKI W PARACH ( boisko )
- RZUTY DO CELU ( sala 019 )
KLASY I - III 
11.00 - ROZPOCZĘCIE
11.10 - WYŚCIGI RZĘDÓW
12.10 - ZAKOŃCZENIE ORAZ ROZDANIE NAGRÓD



Pan Wojciech Kubiński na 20 sekund przed apelem...


Pan Dyrektor Wiesław Zych wyczytywał nazwiska nagradzanych uczniów.



Medale trafiły do rąk zwycięzców. Wręczyli je Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Sabina Heiman oraz nauczyciele wychowania fizycznego - Panowie Piotr Kadecki i Wojciech Kubiński.


Pan Piotr Kadecki w czasie apelu przedstawił godzinny harmonogram rozgrywek poszczególnych  konkurencji sportowych.


CZWARTKI
LEKKOATLETYCZNE
2008-2009


2007-2008


Rozdanie nagród za IX Powiatową Olimpiadę 
Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego 
2008 R.



WYNIKI WSÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO GMIN 
GIMNAZJA I SZKOŁY PODSTAWOWE

MIEJSCE GMINA PUNKTY
1 PIŁA 8913,5
2 BIAŁOŚLIWIE 1447,1
3 WYRZYSK 1274,5
4 WYSOKA 1038
5 SZYDŁOWO 973,5
6 ŁOBŻENICA 950,5
7 MIASTECZKO KRAJEŃSKIE 797
8 KACZORY 767,5
9 UJŚCIE 742,5
 

WSPÓŁZAWODNICTWO SPORTOWE GMIN  
SZKOŁY PODSTAWOWE, GIMNAZJA I SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
MIEJSCE GMINA PUNKTY
1 PIŁA 12.287
2 WYRZYSK 1.708,5
3 BIAŁOŚLIWIE 1.666,1
4 SZYDŁOWO 1.457
5 ŁOBŻENICA 1.376,5
6 WYSOKA 1.038
7 MIASECZKO KRAJEŃSKIE 797
8 KACZORY 767,5
9 UJŚCIE 742,5


X PowiatowA OlimpiadA
Dzieci i Młodzieży Powiatu Pilskiego
2009 R.

RANKING WSPÓŁZAWODNITWA SPORTOWEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU PILSKIEGO
miejsce szkoła punkty
1 SP 1 PIŁA 674
2 SP 4 PIŁA 648
3 SP 2 PIŁA 564
4 ZS 2 PIŁA 497,5
5 SP 7 PIŁA 482
6 SP BIAŁOŚLIWIE 478,6
7 SP NIEŻYCHOWO 437,5
8 SP 12 PIŁA 432
9 ZS 1 PIŁA 420,5
10 ZS 3 PIŁA 402
11 SP 5 PIŁA 373
12 SP ŁOBŻENICA 310
13 SP MIASTECZKO KRAJEŃSKIE 287
14 SP WYSOKA 282
15 ZS STARA ŁUBIANKA 274
16 SP UJŚCIE 253,5
17 SALEZJAŃSKA SP PIŁA 218,5
18 SP WYRZYSK 203
19 SP KACZORY 165
20 SP DZIEMBOWO 157,5
21 ZS SZYDŁOWO 134
22 SP FANIANOWO 75,5
 




BIEG IM. KMDRA TADEUSZA ROMANOWSKIEGO
2008





2007






BIEGI MAŁE
BIAŁOSLIWIE-NIEŻYCHOWO, MAJ 2007 R.







WYJAZDY NA BASEN

 
   
Przycisk Facebook "Lubię to"  
   
Reklama  
 
 
Owiedziło nas: 41000 odwiedzający<<
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=