W NASZEJ SZKOLE
 
  STRONA STARTOWA
  ROK 2016-2017
  STOŁÓWKA+OBIADY NA WYNOS
  KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO
  ZAJĘCIA POZALEKCYJNE
  PUNKTOWY SYSTEM OCENIANIA ZACHOWANIA
  PATRON SZKOŁY
  Z Gminnego Ośrodka Kultury
  HYMN SZKOŁY
  PLAN LEKCJI
  WYWIADÓWKI I DYŻURY
  RADY PEDAGOGICZNE
  GODZINY ZAJĘĆ I PRZERW
  SPORT W SZKOLE
  BIBLIOTEKA
  PLAN POSTĘPOWAŃ O UDZIELENIE ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
  800-LECIE BIAŁOŚLIWIA
  ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA 2016-2017
  RADA RODZICÓW
  NAUCZYCIELE
  LEGENDA BIAŁOŚLIWSKA
  PRZYDATNE LINKI
  ARCHIWUM 2015 - 2016
  ARCHIWUM 2014-2015
  ARCHIWUM 2013-2014
  ARCHIWUM 2012-2013
  ARCHIWUM 2011-2012
  ARCHIWUM 2010-2011
  ARCHIWUM 2009-2010
  SAMORZĄD
  PROMOCJA ZDROWIA
  GABINET PIELĘGNIARKI
  PEDAGOG-LOGOPEDA
  ŚWIETLICA
  FORUM TWÓRCZYCH NAUCZYCIELI
  Licznik
  GALERIA
ARCHIWUM 2013-2014
RELACJA Z WAKACJI
Uczniowie klas IV-VI mieli możliwość spędzenia początku
wakacji na obozie rekreacyjno-sportowym w Więcborku,
w dniach od 1 do 4 lipca 2013 r., gdzie nocowali
w Ośrodku Wczasowym ,,Na Wzgórzu". 
Dzieci miały okazję wziąć udział w wielu zorganizowanych
zajęciach. Były to: rajdy i wycieczki rowerowe, pływanie kajakiem,
pływanie na rowerach wodnych, marszobiegi, pływanie,
turniej plażowej piłki siatkowej, turniej piłki nożnej na plaży,
zjeżdżanie na czas na ślizgawce wodnej, wyścigi rowerów wodnych,
wieczór przy ognisku.
Opiekunami i organizatorami byłi
Piotr Kadecki, Wojciech Kubiński i Gabriela Boć.
Dyrekcja Szkoły Podstawowej serdecznie dziękuje za finansowe
i organizacyjne wsparcie obozu:
Panu Franciszkowi Tamasowi - Wójtowi Gminy Białośliwie,
Państwu Dorocie i Aleksandrowi Szturo,
Firmie ,,Hjort Knudsen" z Wysoczki, 
Państwu Reginie i Józefowi Łuszkiewiczom,
Państwu Joannie i Zbigniewowi Bartoszkom,
Państwu Julicie i Mirosławowi Posertom.







Z okazji obchodów 60 lecia
Koła Łowieckiego ,,Bażant" w Białośliwiu
Uchwałą Okręgowej Rady Łowieckiej w Pile
naszej szkole został nadany
,,Medal za Zasługi w Rozwoju Pilskiego Łowiectwa". 
Szkoła otrzymała także rzeźbę wykonaną w drewnie.




2.09 - UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014







 
11.09 - BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE ŁOWIECKIM
RAJD ROWEROWY DO MORZEWA




(lekcja prowadzona przez P. Hannę Bogdańską)

ZALEŻY NAM NA BEZPIECZEŃSTWIE DZIECI

(12.09 - na I piętrze gazetka edukacyjna)


12.09 - NA LEKCJACH PRZYGOTOWUJEMY
ZDROWE POTRAWY.
ROZMAWIAMY O RACJONALNYM ODŻYWIANIU.

(lekcja prowadzona przez P. Piotra Coblewskiego)


2.09 - KONKURS 
,,Narysuj swojego Anioła Stróża"

źródło:http://niespodzianka.pl

19.09 - WYCIECZKA DO BISKUPINA



19.09 - CYKL LEKCJI W RAMACH PROGRAMU ZDROWOTNEGO

DLA KLAS IV - VI
,,Znajdź właściwe rozwiązanie"


klasa VI a

klasa V a

klasa IV

klasa V b

klasa IV

19.09 - SZKOLNE KOŁO PROMOCJI ZDROWIA 
przygotowuje wystawę i gazetkę




20.09 - SPRZĄTANIE ŚWIATA




21.09 - UDZIAŁ W IV TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ORLIKA
O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA 
> III miejsce w ćwierćfinale <
Skład drużyny: Dominik Pająk, Paweł Jurgiel, Norbert Błaszczyk,
Adrian Kownacki, Łukasz Panek, Oskar Suski, Jakub Weyer,
Paweł Strojek, Zachariasz Zielonka, Olaf Hylla.


24.09 - PIERWSZE SPOTKANIE Z RODZICAMI


25.09 - KLASY IV NA WYCIECZCE
DO BIAŁOŚLIWSKIEGO LASU




25.09 - KONKURS 
,,Strażak w oczach dziecka"

UWAGA - AKCJE!!!
26.09 - Początek zbiórki:
- żołędzi i kasztanów,
- makulatury,
- nakrętek.


26.09 - GAZETKA  EDUKACYJNA 


27.09 - FINALIŚCI BIEGU IM. KOMANDORA ROMANOWSKIEGO
W MIASTECZKU KRAJEŃSKIM
I miejsce - Dawid Borowik 
I miejsce - Paweł Jurgiel 
II miejsce - Weronika Szawłowska
III - miejsce - Wiktor Klejna 


27.09 - III ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
Oto zespół, który zadawał wszystkim trudne pytania matematyczne. 



28.09 - OD 1 PAŹDZIERNIKA OBCHODY
Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych


30.09 - DZIEŃ CHŁOPAKA - NA WESOŁO!
 
1.10 - WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE

1.10


4.10 - GOŚCILIŚMY JANUSZA CHOMONTKA ...




 źródło:http://www.gimnazjumbialosliwie.pl
... polskiego sportowca,
wielokrotnego rekordzistę
Księgi rekordów Guinnessa
w podbijaniu różnych rodzajów piłek. Jest członkiem
Towarzystwa Kontroli Rekordów Niecodziennych.

 
źródło:http://polskierekordy.pl
FILM - JANUSZ CHOMĄTEK POBIŁ REKORD GUINNESSA

8.10 - WYNIKI WYBORÓW 
UZUPEŁNIAJĄCYCH DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO
przewodniczący - Emil Szturo
zastępca - Oliwia Kostrzewska
członkowie - Wojciech Suski, Remigiusz Heimann,
Oliwia Dziedzic, Olaf Hylla, Karol Żelek, Paweł Strojek

11.10 - APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ


WYSTĘP KLAS III

CHÓREK
 




II MARSZ PAMIĘCI DYREKTORA WIESŁAWA ZYCHA:
I M. - KL. 5 B
II M. KL. 6 A
III M. KL. 5 A
>>><<<
15. 10 - ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH




 





16.10 - WYCIECZKA DO LEŚNICZÓWKI KALINKA
ZEBRALIŚMY 2661,55 KG KARMY
NAJWIĘCEJ PRZYNIEŚLI:
Julia Kulka - 194, 90 kg
Natalia Kulka - 194, 90
Maja Kostrzewska - 144, 05
Bartłomiej Sieczka - 121, 50
Daniel Wachowiak - 108, 05
Jadwiga Sieczka - 105, 50
Paweł Jarzembowski - 100, 00
Zuzanna Obrzut - 100, 00
Daniel Nowak - 85, 55
Adam Obrzut - 80, 00
Wiktoria Wicka - 66, 80
Martyna Śliga - 63, 80
Martyna Zawadzka - 63, 80
Maja Bogdańska - 62, 85




16.10 - BICIE REKORDU GUINNESSA W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY


NASZYMI GOŚĆMI I INSTRUKTORAMI BYLI:
PANIE EMILIA BOĆ, MONIKA FATYGA
ORAZ PAN PRZEMYSŁAW OLSZEWSKI.
W KLASACH I-III PIERWSZĄ POMOC PROWADZIŁY WYCHOWAWCZYNIE.










 
24.10 - DRUGIE SPOTKANIE Z RODZICAMI

SADZENIE DRZEWEK W POBÓRCE



29.10 - ODBIÓR KARMY



31 PAŹDZIERNIKA


31.10 - SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM
ZWIĄZKU MIĘDZYGMINNEGO
,,Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi"


31. 10 - WYNIKI KONKURSU
,,BIBLIOTEKA W JESIENNYM NASTROJU"

I m. - Sylwia Lorek, kl. III b
II m. - Weronika Szawłowska, kl. V a
III m. - Anastazja Zadroga, kl. III b
wyr. - Monika Zalewska, kl. V a 
wyr. - Wiktoria Czyż, kl. III b

24.01 - WYNIKI KONKURSU
,,WSPOMNIENIA NIEBIESKIEGO MUNDURKA"
Nagrody otrzymały prace:
Martyny Raźniewskiej,
Małgorzaty Wikariak i Aleksandry Rynarzewskiej


4.11 - ŚWIETLICOWA GAZETKA


4.11 - HIGIENA I CZYSTOŚĆ, UNIKANIE GRYPY 


UROCZYSTY APEL Z OKAZJI
ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOSCI




12.11 - PRACE KÓŁKA PLASTYCZNEGO


14.11 - KONKURS NA ULOTKĘ 
,,Znajdź właściwe rozwiązanie 
dla siebie i bliskich”
 
14.11 - PROGRAM ,,NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ"
ZAJĘCIA W KLASIE I A


14.11 - W RAMACH KONKURSU ŁOWIECKIEGO
ROZDANO NAGRODY ZA KARMNIKI
I m. - Kacper Paszkiewicz, V a
II - Mateusz Więcław, VI b
III - Paweł Zabel, IV b
IV - Nadia Rybak, VI b


15. 11 -
W KLASIE I A
,,PRZYGODY WIEWIÓRKI WIKI-PRZEZIĘBIENIE"

Uczniowie wykonali rysunki na temat odpowiedniego
 letniego i zimowego ubioru. 



21 LISTOPADA
ŚWIATOWY DZIEŃ RZUCANIA PALENIA


27.11 - ZABAWA ANDRZEJKOWA

28.11 - R.
DYŻUR NAUCZYCIELSKI
>><<
28.11 - KONKURS RECYTATORSKI
WIERSZY JULIANA TUWIMA KLAS I-III


I miejsce - Sylwia Lorek, kl. III b
II m. - Patryk Jarzembowski, kl. III b
III m. - Kornelia Piosik, kl. II a



Wyróżnieni: Paweł Jarzembowski, Amelia Dąbrowska,
Amelia Chowra, Izabela Włodarek


Wyróżnieni: Mikołaj Saturski, Oliwia Brzezińska,
Wiktoria Konieczna, Bartek Sieczka, Franek Warda, Bartek Kryza



Wyróżnieni: Oliwia Ciepłuch, Zuzia Obrzut, Wiktoria Czyż,
Kasia Świtała, Fabian Burzyński, Marcelina Kamińska


 
KONKURS NA
SZPOKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

WRĘCZENIE NAGRÓD ZA PLUSZOWEGO MISIA


29.11 - ROZDANIE NAGRÓD POZOSTAŁYM UCZESTNIKOM
KONKURSU ,,NARYSUJ SWOJEGO ANIOŁA STRÓŻA" 



29.11 - PIERWSZAKI JUŻ WYPOŻYCZAJĄ
Nowak Daniel, Konwińska Julia, Kordylewicz Natalia, Konieczna Victoria,
Kostrzewska Wiktoria, Brzeziska Oliwia, Kamińska Marcelina, Wojciechowski Daniel,
Ida Oliwia, Jarzembowski Paweł, Tomaszewicz Natalia

29.11 - UROCZYSTE PASOWANIE NA ŚWIETLICZAKA




3.12 - W BIBLIOTECE JUŻ ZIMA


3.12 - KONKURS NA PLAKAT W RAMACH
PROGRAMU ZDROWOTNEGO
,,TRZYMAJ FORMĘ"

DLA KLAS III - VI
,,JA I MOJA RODZINA JESTEŚMY AKTYWNI"
Tematy:
spacery z rodziną, kuligi,
wspólne bieganie, jazda na łyżwach, jazda konno,
zwiedzanie zabytków, praca w ogrodzie, sadzie,
wyjazd nad morze, w góry, itp.

3.12 - AKCJA ,,GÓRA GROSZA"



4.12 - PROGRAM ,,SZKLANKA MLEKA"


4.12 - LAUREACI KONKURSU HUMANISTYCZNEGO
1. Angelika Gromotka, VI b
2. Michał Wikariak, VI a
3. Katarzyna Posert, V b
4. Kacper Suduł, V a

4.12 - PRZYSTĘPUJEMY DO AKCJI POD PATRONATEM MEN

pod hasłem
,,ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE"
>><<
4.12 - WYCIECZKA DO KINA
>><<
4.12 - WYJAZD NA BASEN DO PIŁY
>><<
5.12 - MSZA ŚW.W INTENCJI ŚP.
WIESŁAWA I GABRIELI ZYCH
ORAZ IWONY ROGOWSKIEJ



5.12 - ŚWIETLICA PRZYGOTOWUJE SIĘ DO ŚWIĄT


6.12 - MIKOŁAJKI
Samorząd Szkolny zorganizował wspaniałe Mikołajki. Trójki z klas IV - VI miały za zadanie spakować cukierki i rozdać uczniom w klasach. Wszystko odbyło się na czas. Zwyciężyła grupa z klasy VI b. W nagrodę uczniowie tej klasy poczęstowali słodyczami m.in. Panią Dyrektor.














9.12 - PRACA 
HUBERTA CHARCZYŃSKIEGO Z KL. IV A!
została jedną z najlepszych w konkursie ogólnopolskim
,,Wynalazek, który zmienił świat".

www.facebook.com/AGH.Krakow

9.12 - KONKURS NA ,,BOMBKĘ CHOINKOWĄ"

10.12 - WYCIECZKA DO FABRYKI BOMBEK

11.12 - WYCIECZKA DO MUZEUM ORIGAMI

11.12 - KLASA PIERWSZA Z WIZYTĄ
W SZKOLNEJ IZBIE REGIONALNEJ
Prezentacji zbiorów dokonał Piotr Coblewski, 
nauczyciel historii w klasach IV - VI.








11.12 - WYNIKI KONKURSU NA ULOTKĘ
 ,,ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE DLA SIEBIE I INNYCH"
I m. - Jakub Skirzewski
II - Amelia Jurek
III - Kinga Pinkowska
Wyróżnienia
Hubert Charczyński, Mikołaj Okoński,
Nadia Rybak, FilipWachowiak


11.12 - WYSTĘP DLA SENIORÓW
W programie m.in. białośliwska legenda
ZAKLĘTA W KAMIEŃ







 
12.12 - SZKOLNE KOŁO PROMOCJI ZDROWIA


12.12 - KIERMASZ ŚWIĄTECZNY


12.12 - SPOTKANIE Z POLICJANTEM


 
13.12 - SPOTKANIE Z ARTYSTĄ
Panem Jerzym Omelczukiem, który maluje ustami. 
Jest przedstawicielem Światowego Stowarzyszenia 
Artystów Malujących Ustami i Nogami.







17.12 - SZOPKI BOŻONARODZENIOWE
wystawa prac



















DRZEWKO ŻYCZEŃ


DNIA 17.12 - DYŻUR NAUCZYCIELSKI
>>><<<
18.12 - KOLEJNI UCZNIOWIE KLAS I A i I B
mogą już wypożyczać książki 


Szwłowska Marcelina, Bartek Sieczka, Jadzia Sieczka, Jakub Murzyn, Nikola Kajetańczyk, Jakub Florek, Michalina Gieroś, Adam Nowak, Julia Rolbiecka, Kacper Wiśniewski, Mateusz Siej
>>><<<
18.12 - NAGRODY ZA JESIENNE BUKIETY
DLA BIBLIOTEKI


19.12 - WYSTĘP SZKOLNEGO KOŁA PROMOCJI ZDROWIA
W programie przedstawioo scenki:
- ,,Palacz u lekarza"
- ,,Przed komputerem"
- ,,U dentysty"
- ,,Zasady przechodzenia przez jezdnię"
- ,,Unikaj nieznajomych"








- w scenkach wzięli udział odważni ochotnicy


20.12 - W BOŻONARODZENIOWYM  NASTROJU
- w klasie P. Arlety Iwanowicz dzieci wystąpiły w Jasełkach,
a gośćmi specjalnymi byli rodzice








- uczniowie gimnazjum przedstawili Jasełka pod hasłem
,,Świąteczna ulica"



- w klasie V a





20.12 - NAJLEPIEJ WYPOŻYCZAJĄCE CZYTELNICZKI
LISTOPADA I GRUDNIA OTRZYMAŁY NAGRODY


PRZERWA ŚWIĄTECZNA

2.01 - WYSTAWA PRAC KONKURSOWYCH


2.01 - WYNIKI KONKURSU ,,BOMBKA CHOINKOWA"
I miejsce Kacper Suduł, 5 a
II - Amelia Jurek, IV b
III - Miłosz Częstochowski, VI b
WYRÓŻNIENIA:
Nadia Rybak - VI b, Szymon Dąbrowski - VI b,
Weronika Nowak - VI a, Kuba Skirzewski - V a

3.01 - ZŁOŻENIE KWIATÓW POD POMNIKIEM
POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH
Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA




10.01 - Z WIZYTĄ W BIURZE PRZYWÓDCY
SOLIDARNOŚCI, LAUREATA NAGRODY NOBLA,
PREZYDENTA  LECHA WAŁĘSY.
W SPOTKANIU UCZESTNICZYŁ EMIL SZTURO
Z KLASY 6A
 




29.01 - TRZECIE SPOTKANIE Z RODZICAMI
WYWIADÓWKA SEMESTRALNA

>>>>>>>><<<<<<<<

15.01 - NAGRODZENI W KONKURSIE NA PLAKAT
,,JESTEŚMY AKTYWNI JA I MOJA RODZINA"
Piotr Strojek i Oliwia Ciepłuch


16.01 - KONKURS ,,BAJKOWA ŚWIETLICA"

17.01 - PODSUMOWANIE AKCJI
GÓRA GROSZA

Najwięcej zebrały klasy:
I a - 293,05
IV b - 216,58 zł
III a - 157,31
II a - 67,55
V a - 56,32

1.03 - BAL KARNAWAŁOWY

źródło obrazka:
www.google.pl/url

31.01 - BALIK KARNAWAŁOWY














LUTY I MARZEC POD HASŁEM ZDOWEGO ŻYWIENIA


18.02 - ZOSTALI CZYTELNIKAMI BIBLIOTEKI SZKOLNEJ



W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM
NA ILUSTRACJĘ DO WIERSZA NAGRODZENI ZOSTALI:
1. Matylda Wotzka
2. Amelia Bartoszek
3. Kinga Suska
WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:
1. Julia Miedzińska
2. Wiktoria Czyż
3. Nikola Weyer
4. Jakub Wyrobek

21.02 - WRĘCZENIE NAGRÓD ZA KONKURS
CZYTELNICZY
,,WSPOMNIENIA NIEBIESKIEGO MUNDURKA"


23.02.2014 r. CHARYTATYWNY TURNIEJ
PIŁKI SIATKOWEJ
,,POMAGAMY WERONICE"



SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM
ZA WSPARCIE AKCJI!

28.02 - KLASY SZÓSTE ZAKŁADJĄ BUDKI LĘGOWE




28.02. - ZAKOŃCZENIE PROJEKTU
WSPÓŁFINANSOWANEGO PRZEZ
Philips Lighting Poland S. A.
z siedzibą w Pile
Państwa: Renatę Sieczkę, Marka Minkwicza
Rafała Heimanna.

Dziękujemy także Paniom: Dorocie Szturo - autorce
ściennego obrazu ,,Madagaskar" w świetlicy,
Beacie Czajkowskiej i Darii Kubińskiej.

Na uroczystym podsumowaniu projektu
było nam bardzo miło gościć wójta gminy,
Pana Franciszka Tamasa oraz przedstawicielki
Philips Lighting Poland S. A. Panie: Halinę Hordyk,
Marię Włodarek, Agnieszkę Wikarjak i Joannę Jiers. 






UCZNIOWIE NAGRODZENI ZA PRACE KONKURSOWE
,,BAJKOWA ŚWIETLICA"
od lewej: Nikola Weyer, Oliwia Łoś, Filip Stachowiak,
Julia Miedzińska, Marcelina Kamińska


WYRÓŻNIENI
od lewej: Wktoria Czyż, Oliwia Ciepłuch, Kasia Świtała,
Bartłomiej Sieczka, Jadwiga Sieczka,
Michał Skirzewski, Kinga Mrotek, Nikola Rynarzewska

WYSTAWA PRAC


3.03 - NAJLEPIEJ WYPOŻYCZAJĄCE CZYTELNICZKI
MIESIĘCY STYCZNIA I LUTEGO
Agata Jankiewicz, 2a i Klaudia Rożek, V a


3.03 - KONKURS NA PLAKAT REKLAMUJĄCY KSIĄŻKĘ
Termin - do 19 marca.

5.03 - FINAŁ SZKOLNEGO  KONKURSU WIEDZY
O TEMATYCE ŁOWIECKIEJ
W konkursie udział wzięło 23 uczniów z klas III - VI.

I miejsce - Michał Wikariak, 6a
I miejsce - Krystian Łuszkiewicz, 6 b
II m. - Angelika Gromotka, 6 b
II m. - Oliwia Kosytrzewska, 6 a
III m. - Oliwier Łukasik, 3 a
III m. - Martyna Zawadzka, 4 a
>><<

12.03 - o godz. 16.00 w świetlicy szkolnej
odbyło się spotkanie z rodzicami uczniów klas V w sprawie
nowej formuły (w roku szkolnym 2014/2015)
sprawdzianu w klasie szóstej.
 
>><<
14.03 - KONKURS ,,ŁOWIECTWO  W OCZACH DZIECKA"
1. Tematem pracy jest przyroda, a w szczególności zwierzęta
w naturalnym środowisku, scenki związane z ochroną i hodowlą zwierząt,
dokarmianie zwierząt, walka z kłusownictwem.
2. Format pracy rysunkowej i malarskiej - A-3.
3. Format plakatu - A-2.
4. Termin przyniesienia pracy - najpóźniej do 23 kwietnia.
 
14.03 - KONKURS TYLKO DLA KLAS V
,,PALIĆ, NIE PALIĆ-OTO JEST PYTANIE"
1. Praca ma zostać zaprojektowana i wykona na techniką graffiti.
2. Temat pracy to negatywne skutki palenia tytoniu.
3. Prace przynosimy najpóźniej do dnia 9 kwietnia.
Prace przynosimy do biblioteki lub nauczyciela plastyki.

14.03 - KONKURS URZĘDU SKARBOWEGO
W ramach akcji rozliczenia rocznego podatku dochodowego
od osób fizycznych za rok 2013, Naczelnik Urzędu Skarbowego w Pile
ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych:
- dla klas I-III- konkurs plastyczny, polegający na wykonaniu
ciekawego rysunku promującego składanie zeznań podatkowych
przez Internet,
- dla klas IV-VI - zadanie konkursowe polegające na stworzeniu
hasła promującego składanie zeznań podatkowych przez Internet.
Celem przybliżenia tematyki, którą mają promować wykonane
prace i stworzone hasła Urząd Skarbowy poleca stronę internetową
 www.e-deklaracje.gov.pl oraz www.szybkipit.pl
Prace prosimy przynosić do świetlicy szkolnej
lub do sekretariatu do
24 marca 2014 roku.

14.03 - KONKURS NA WIELKANOCNE JAJO 
- dowolna technika ręczna (praca przestrzenna),
- prace nie mogą być wykonane z wydmuszek i jaj gotowanych,
- prace będą oceniane w kategoriach klas I-III i IV-VI,
- termin - do 28 marca,
- prace przynosimy do p. Ewy Rutkowskiej i p. Małgorzaty Częstochowskiej.

14.03 - KONKURS PIOSENKI SZKOLNEJ
- udział mogą wziąć soliści i zespoły klasowe,
- zgłoszenia do p. Małgorzaty Częstochowskiej do dnia 27 marca,
- konkurs już 8 kwietnia.
>>><<<
DYŻUR NAUCZYCIELSKI
DNIA 20.03.2014 R. (czwartek),
W GODZ. 16.00 - 17.00
>>><<<
 
21.03 - POWITALIŚMY WIOSNĘ
Klasy I-III






KLASY IV-VI







WIOSNA W BIBLIOTECE

OD 3 MARCA TRWA W SZKOLE FLUORYZACJA

Przypominamy uczniom o przynoszeniu
szczoteczek w wyznaczonych terminach:
I - 3.03.2014 r.
II - 17.03.2014 r.
III - 31.03.2014 r.
IV - 14.04.2014 r.
V - 28.04.2014 r.
VI - 12.05.2014 r.

18.03 - PROGRAM ,,MIĘDZY NAMI - KOBIETKAMI"

 
26.03 - PRACE KONKURSOWE
,,PIT W INTERNECIE"

 
27.03 - ROZDANIE NAGRÓD
ZA WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY
,,ZAPOBIEGAMY POŻAROM"


1.04.2014 -  TEST KOMPETENCJI KLAS VI
UWAGA! Dodatkowy kurs dla uczniów klas VI
godz. 7.45 Pobórka, Krostkowo, Dębówko
Zbiórka na holu bezwzględnie o godz. 8.30.
PRZYPOMINAMY O ODPOWIEDNIM
PRZYGOTOWANIU NA TEN DZIEŃ
SZÓSTOKLASISTO - ZAJRZYJ TUTAJ!!!



REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
31.03 - 2.04.2014 r.

Klasy VI od godz. 9.00
Klasy I-V od godz. 10.30

PRZYWOZY

Dotyczy Gimnazjum i klas VI SP:
8.20 Pobórka i Nieżychowo (jeden kurs)
8.40 Krostkowo i Dębówko (jeden kurs)

Dotyczy klas I-V SP:
9.50 Pobórka i Nieżychowo (jeden kurs)
10.10 Krostkowo i Dębówko (jeden kurs)
10.20 Dworzakowo


4.04 - WYSTAWA ,,WIELKANOCNE JAJO"

WYNIKI
KL. I-III - PRACE NAGRODZONE :
Daniel Nowak-I b, Michał Skirzewski-I b,
Bartosz Kryza-II a, Marta Felska-II a
WYRÓŻNIENIA:
Patrycja Przybylska-2 a , Franek Warda-2 b ,
Seweryn Kulka-2 a , Kornelia Piosik-2 a

KL. IV-VI - PRACE NAGRODZONE:
Katarzyna Kownacka-4 a , Zuzanna Szawłowska-4 a ,
Kacper Suduł-V a, Miłosz Częstochowski-6 b 
WYRÓŻNIENIA:
Józef Skirzewski-6 a , Hubert Włodarek-V b,
Jakub Gliniecki-4 a , Daria Mróz-V a,
Anita Osendowska-V a

4.04 - SPOTKANIE Z POLICJANTEM


4.04 - SADZENIE LASU - KLASY SZÓSTE
LEŚNICTWO ZIELONA GÓRA
LAS KOSZTOWO



5.04 - UCZENNICA KLASY IV B ZDOBYŁA III MIEJSCE
W POWIATOWYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM
GRATULUJEMY SUKCESU !


8.04 - WYNIKI KONKURSU NA PALMĘ WIELKANOCNĄ

PALMY NAGRODZONE
KLASY I-III:
Dawid Adamczewski, Nikola Kajetańczyk,
Wiktoria Kostrzewska, Bartłomiej Sieczka
KLASY IV-VI:
Oliwia Kostrzewska, Michalina Michałek,
Kacper Suduł, Zuzanna Szawłowska
PALMY WYRÓŻNIONE
KLASY I-III:
Daniel Nowak, Dawid Szott
KLASY IV-VI:
Daniel Gabrych

8.04 - III KONKURS PIOSENKI SZKOLNEJ
Przesłuchania w kategorii klas I-III.
W konkursie udział wzięło 43 uczniów, którzy
zaprezentowali wysoki i wyrównany poziom.






WYNIKI

I miejsce - Julia Miedzińska, kl. 2a
II miejsce - Iza Włodarek, kl. 2a
II miejsce - zespół, kl. 3b, w składzie:
- Klaudia Domalewska
- Nikola Weyer
- Wiktoria Czyż
III miejsce - Julia Baszczyn, kl. 3a
III miejsce - zespół, kl 1a, w składzie:
- Wiktoria Kostrzewska
- Julia Konwińska
Wyróżnienia : Wiktoria Konieczna, kl. 1a i  Mateusz Siej, kl. 1a
Gratulujemy!

10.04 - klasy IV-VI


W konkursie udział wzięło 33 uczniów, którzy zaprezentowali wysoki poziom.
Występy były zróżnicowane pod względem repertuaru i sposobu prezentacji.
I miejsce - Małgorzata Wikariak,V a
II - Jagoda Konecka, VI a
II - zespół z kl. VI: Boguś Kupilas, Miłosz Częstochowski,
Wojtek Suski, Szymon Ramusiewicz
III - Kinga Saturska, V a
III - Luiza Włóka, IV b
Wyróżnienia:
- Natalia Kulka, IV b
- zespół kl. IV b: Zuzia Król i Ola Niemczyk
- Monika Zalewska, V a
- Kacper Gieroś, IV b.
 
Gratulujemy!!!

10.04 - PRACE, KTÓRE ZWYCIĘŻYŁY W KONKURSIE
 ,,Palić , nie palić-oto jest pytanie?" 
AUTORKI: 
WERONIKA  SZAWŁOWSKA,VA i OLIWIA PINKOWSKA,VB


15.04 - WYSTAWA Z OKAZJI
MIĘDZYNARODOWEGO DNIA ZIEMI - 22 KWIETNIA
„Międzynarodowy Dzień Ziemi”



24.04 - KONKURS
,,ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II WŚRÓD DZIECI"


25.04 - WRĘCZENIE NAGRÓD U STAROSTY PILSKIEGO


29 i 30.04 - WYSTĘPY PROFILAKTYCZNE W BIBLIOTECE
dla uczniów z przedszkola i klasy I b

Przedszkolaki z Pobórki Wielkiej z Panią Lucyną Klisz.



AKTORZY

13.05 - POKAZ OBRONY PRZED PSAMI


SAMOCHODY STRAŻACKIE W ... ŚWIETLICY!


16.05 - ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY
WIKTORA KAJI
















III SZTAFETA IM. WIKTORA KAJI
 
 
22.05 ODBYŁY SIĘ WYWIADÓWKI

POD KONIEC MAJA PODSUMOWALIŚMY
KONKURS ŁOWIECKI



POCZĄTEK CZERWCA - PRZEDSZKOLAKI
Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

KLASY VI ŻEGNAJĄ SZKOŁĘ
najlepsi uczniowie






Ślubowanie


Podziękowanie rodzicom, którzy wspierali działania szkoły



Wręczono nagrody za konkurs biblioteczny


Podziękowanie Remkowi Heimannowi, Klaudii Jiers oraz Zuzi Płaczek
za godne reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym


Wręczenie statuetek za I i II miejsca w Konkursie Łowieckim


Podziękowanie Przewodniczącemu Samorządu Szkolnego
Emilowi Szturo



Przedstawicielki klas piątych wręczyły
słodkie upominki kolegom z klas szóstych



Na mszy św.


KLASY I - V

 






Uczniowie nagrodzeni













Dyplomy za 100% frekwencję


Nagrody za Konkurs Łowiecki


Chórek szkolny




W kościele







UDANYCH WAKACJI!!!
 
   
Przycisk Facebook "Lubię to"  
   
Reklama  
   
Owiedziło nas: 24496 odwiedzający<<
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=